Громадськість Горішніх Плавнів вимагає слухання через високі тарифи

0

23 січня 2019 року в єдиній системі місцевих петицій з’явилось нове звернення до міської влади Горішніх Плавнів. Автор просить чиновників створити громадські слухання стосовно детального розгляду встановлення тарифів на теплову енергію та централізоване постачання гарячої води у місті.

Ініціювала збір підписів під такою пропозицією Казакова Наталя. Необхідність організації проекту він аргументує так:

«Значне підвищення тарифу на опалення та централізоване постачання гарячої води в місті викликав суспільний резонанс. Ціни на продукти харчування зростають, частина населення не має можливості платити за нинішніми тарифами у рамках дотримання прожиткового мінімуму з повним урахуванням реальних можливостей і потреб при розрахунках для отримання субсидій. Громадськість міста стурбована можливістю зловживань влади в питаннях тарифної політики в місті та у домовленостях з комунальними службами. При загальному моніторингу видно, що ціни одні з найвищих по всій території країни, той же факт був зафіксований за результатами моніторингу, проведеного Нацкоміссіей, які оголосила голова НКРЕКУ Оксана Крівенко. В світлі всього зазначенного члени громади міста роблять запит до міського голови Д.Г.Бикова провести за його ініціюванням громадські слухання по розгляду детальної документації і методів розрахунку по встановленним тарифам з поясненням та обговоренням за участю адміністрації міста та представників теплоенерго в залі ПКіТ м. Горішні Плавні.»

Наразі за дану петицію відали вже 79 голосів. Зауважимо, до кінця збору підписів залишилось 25 днів. Підтримати пропозицію можна ТУТ.

Нагадаємо, що будь-яку електронну петицію розглянуть, якщо вона не порушує вимог законодавства і набере 175 голосів підтримки у встановлений термін. Електронну петицію, яка впродовж визначеного терміну не набере необхідної кількості голосів, після завершення строку збору підписів на її підтримку, розглянуть як звернення громадян.

Про автора

Коментувати