Водії та пішоходи в Горішніх Плавнях скаржаться на заметені снігом дороги (ФОТО)

0

За останні тижні у Феусбуці з’явилося багато повідомлень від горішньоплавнян до міської влади стосовно розчищення від снігу тротуарів та проїзжджої частини міста.

Чому виникають складнощі в роботі комунальників та чому дорога розчищена лише для обраних — не дивно. Адже вся техніка задіяна в певному діапазоні, а саме розчищення доріг до ПГЗК та виконкому.

 

Що про стан доріг думають горішньоплавняни

У коментарях у соціальних мережах активно обговорюють стан доріг. Зокрема, користувачі стверджує, що по вулицях скоро доведеться ходити з лопатами.

«Це просто тихий жах! Сіллю НЕ сипемо — клумби бережемо, тракторами не прибирають — економимо напевно, а матусі з колясками як небудь впораються. Я вже не кажу про інваліднів-візочників, люди які на них їздять напевно всю зиму у вікно дивляться! Просто сволота, так знущатися над людьми!»  (ред.) — лютує містянка.

Водії шоковані, адже не дивлячись на гарну та дорогу зимову резину, автівки все одно заносить, адже на дорогах лід! Нарікають і пішоходи. Тротуари ніхто не посипає, а подекуди їх так замело, що й не видно, де починається проїжджа частина.

«Хочу описати «дорогу життя» по Молодіжній біля Маркетопта: сніжна каша по щиколотки, а під нею — лід! І при цьому маса народу буксує і шугає з покупками, ризикуючи впасти і щось собі зломатиь.Та ж картина і по дорогах навколо Маркета, по тротуару Гірників в бік Південного. Чому не можна прибрати цей пухкий сніг і посипати доріжки?» (ред.), — пише Галина Кот.

Містяни скаржиться, що на тротуарах одна каша зі снігу, а «якщо піде відлига то буде зовсім болото.

«Така ж каша і по Героїв Дніпра від ринку і до Миру по двох сторонах» (ред.), — коментує допис Надія Філіпова.

«Просто хтось ніяк не нажереться. За фактом техніка простоює. На папері — працює. Економія соляри. Контролюючого органу немає. Система не працює» (ред.), — пояснює горішньоплавнянин.

Матусям же вийти погуляти з візочками та санкми суцільна проблема.

Тим часом у травмпункті зростає кількість відвідувачів, які при падінні на вулицях зазнали травм.

Представники влади і близькі до них люди намагаються розповісти про те, як мерія Горішніх Плавнів відмінно справляється з снігом. Йдеться про те, що із використанням спецтехніки прибирають сніг із вулиць, підсипають дороги та тротуари, але цього чомусь не помітно.

 

Про автора

Коментувати