Горішні Плавні: Під мерію сиплють відрами, біля шкіл та садочків – жменьками

0

Снігопади прийшли до міста в середині січня, і відтоді кожен день городян сповнений ризикованих пригод. Зима-2019 відкрила мешканцям Горішніх Плавнів просту істину: для щастя багато не треба! Не впав на слизькому тротуарі чи переході, умудрився не злетіти у кювет зі сніжно-льодової дороги – і душа співає.

Щоправда, поблизу виконкому дрифтом не займешся. Комунальники вишкрібають тут усе до асфальту. Кому ж так стараються догодити? Міському голові й депутатам? Відрами сиплють біля входу до мерії. А от біля шкіл та садочків – жменьками. Діти з батьками йдуть дуже обережно, боючись впасти та травмуватись. Ходити до шкіл та садочків стало вкрай небезпечним!

Прибирати біля виконкому є і техніка, і ресурси. Навести ж лад біля шкіл, садочків, медзакладів, соціальних установ не вистачає ні часу, ні засобів. Про вулиці на околицях та стосовно приватного сектору годі й говорити – там пішоходи користуються протоптаними ними ж стежками, які жартома називають дорогами життя. Водії ж учаться маневрам лабіринтами слизьких колій. Цікаво, де ж ті дороги, на які висипані тонни піщано-сольової суміші?

«Подячні» слова за прибирання вулиць і доріг лунають на адресу влади міста скрізь. Особливо «теплі» й щирі вони у пацієнтів лікарні, які масово звертаються до медиків із переломами, вивихами, забоями та іншими травмами, спричиненими неспроможністю міської влади долати наслідки зимової стихії.

До речі, сніг цього року випав не лише у Горішніх Плавнях. Але чомусь в інших містах він не перетворився на лихо загальноміського масштабу. Там і дороги почищені, й тротуари без льоду. Видно, що при владі господарники.

Про автора

Коментувати