В Україні розпочалась реєстрація на ЗНО: що потрібно знати

0

В Україні 5 лютого розпочалась офіційна реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 25 березня.

Про це повідомляє «Хвиля».

Варто відзначити, що для участі у ЗНО необхідно створити спеціальну картку на сайті та підготувати повний пакет документів.

Разом з тим варто відзначити, що встановлено перелік предметів для державної підсумкової атестації школярів.

ДПА буде проводитися тільки в письмовому вигляді, затверджується в наказі, підписаному міністром освіти Лілією Гриневич.

Випускники 11 класів будуть здавати ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Учні професійно-технічних училищ і коледжів — українську мову, історію України чи математику також писати у формі тестування. Третій предмет здається на вибір — у своєму навчальному закладі.

Після 4-го класу школярі складатимуть іспит з української мови (і читання) або мови національної меншини та з математики.

Учні, які закінчують 9-й клас, здадуть іспит з обов’язкових предметів — математики та української мови. Ще два предмета ДПА виберуть за рішенням педагогічної ради. Зокрема, біологія, географія, іноземна мова, зарубіжна література, українська література, хімія, фізика.

Випускники шкіл проходять ЗНО. Обов’язкове тестування — українська мова та література. Інший обов’язковий предмет на вибір — математика чи історія України. Третій навчальний предмет з переліку: історія України, математика, географія, біологія, іноземна мова (англійська, німецька, або французька), фізика, хімія.

Про автора

Коментувати