В ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ ПРОЙШОВ ВІДБІР ДО ЗБІРНОЇ ПОЛТАВЩИНИ З ПЛАВАННЯ

0

У басейні «Нептун» в Горішніх Плавнях відбувся юнацький чемпіонат Полтавської області з плавання. Протягом двох днів юнаки та дівчата не тільки боролися за медалі та особисті рекорди. Усього на водні доріжки басейну Нептун виходили 144 юних спортсмени. Змагання повинні були визначити склад Полтавської збірної для участі на чемпіонаті України. Приємно, що до кращих плавців області увійшли і наші земляки.

За результатами змагань серед дванадцятьох представників збірної області на чемпіонат України, який пройде у Львові поїдуть і троє наших земляків. Анна Робота, Тимофій Моісєєв та Єгор Жиленко увійшли до дванадцятьох представників збірної Полтавщини, які представлятимуть наше місто на національному рівні.

Дуже вдало виступив на змаганнях також дванадцятирічний вихованець ДЮСШ № 2 Вадим Бєсєда. Плаванням він займається вже сьомий рік поспіль. Плив кілька дистанцій – від улюбленої двохсотметрівки до дистанції півтори тисячі метрів, або як каже юнак шістдесят басейнів. Крім того, серед призерів змагань були Мілана Бондаренко та Богдан Білоус.

В естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем збірна Горішніх Плавнів посіла друге місце.
Обласна першість перевірила можливості усіх учасників змагань.

Тепер ми вболіватимемо за плавців Горішніх Плавнів та сподіваємось, що усі вони приємно здивують своїм результатом усі юнаки та дівчата, які потрапили до збірної Полтавщини з плавання.

Про автора

Коментувати