Горішні Плавні розпочнуть обговорення нового мосту через Дніпро

0

Адміністрація Горішніх Плавнів оголосила про початок громадського обговорення будівництва нового автомобільного мосту через Дніпро, який заплановано побудувати поруч з нами. Відповідне оголошення оприлюднено на сайті горішньоплавнівської міськради.

Текст оголошення такий:

«Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної в пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Громадські слухання намічено провести в селі Кам’яні Потоки 19 лютого.

Планованою діяльністю передбачається будівництво автомобільної дороги М-22 Полтава – Олександрія на ділянці обходу м. Кременчука з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область.

Будівництво автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава – Олександрія на ділянці обходу м. Кременчука з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область, передбачається здійснити за двома чергами будівництва:

— І черга будівництва — від автомобільної дороги М-22 Полтава — Олександрія до автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя – Маріуполь з південно-східної сторони м. Кременчука з будівництвом мостового переходу через р. Дніпро;

— ІІ черга будівництва — від автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя – Маріуполь до автомобільної дороги М-22 Полтава — Олександрія з південно-західної сторони м. Кременчука.

Будівництво І-ІІ черги автомобільної дороги М-22 Полтава – Олександрія на ділянці обходу м. Кременчука Полтавської області матиме такі проектні характеристики:

— класифікація автомобільної дороги загального користування – державна;

— категорія дороги – 1-б;

— перспективна інтенсивність руху – 27680 од/добу;

— довжина ділянки – 37 км, з них:

– І черга будівництва — 20 км;

– ІІ черги будівництва — 17 км;

— позакласний міст через р. Дніпро – 1460,0 м

— великі, середні та малі шляхопроводи – 4 шт./514 м;

— шляхопроводи над основною дорогою — 2 шт./142м;

— водопропускні труби — 35шт./1155 м;

— транспортні розв’язки в різних рівнях на примиканні до існуючих доріг — 2 шт.;

— навантаження від автотранспортних засобів на штучні споруди A-15, HK-100;

— ширина проїжджої частини мосту через р. Дніпро – 2х7,5 м;

— ширина дорожнього полотна – 25,0 м, ширина мосту — 27.42 м.

Будівництво автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава – Олександрія проходить на ділянці обходу м. Кременчука з мостовим переходом через р. Дніпро передбачається на землях Дмитрівської сільської ради Горішьоплавнівської міської ради, Білецьківської та Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Про автора

Коментувати