ІВАН БЕГМА ГОТУЄТЬСЯ ШТУРМУВАТИ РЕКОРДИ У ЛЬВОВІ

0

Спортсмен із Горішніх Плавнів – кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу, рекордсмен України серед юнаків Іван Бегма готується до змагань з пауерліфтингу у Львові, які відбудуться 16-17 березня 2019 року. На одному із тренувань 18-річного спортсмена побувала знімальна група програми «Підсумки. Спорт», яка виходить на телеканалі ГОК у Горішніх Плавнях.
У рубриці «Відкрите тренування» Іван розповів чому він вирішив поїхати змагатися до Львіву, що таке «інстаграмівська п’ятнашка» та з чим зараз він поєднує заняття пауерліфтингом.

Іван займається пауерліфтингом вже протягом п’яти років. Його тренер – Олексій Шашин. Заняття пауерліфтингом хлопець поєднує із навчанням у політехнічному коледжі. Зараз проходить практику на Дробарно-збагачувальній фабриці Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. Підвищити своє спортивне звання планує підвищити вже поточного року.

Як спортсмен робив свої спроби у присідання зі штангою вагою 240 кг, а потім і 250 кг, дивіться у випуску програми «Підсумки. Спорт» за 22 лютого. Побачити сюжети можна у повторі програми у суботу (10:00) та неділю (13:00), а трохи пізніше сюжет буде розміщено на каналі-YouTube «Телерадіокомпанії «ГОК» у випуску «Підсумки. Спорт» за 22 лютого.

Про автора

Коментувати