У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ ПРЕДСТАВНИКИ «ІНВАСПОРТУ» ЗМАГАЛИСЯ У ЖИМІ ЛЕЖАЧІ

0

У Горішніх Плавнях відбувся відкритий чемпіонат міста з пауерліфтингу серед спортсменів з інвалідністю. Його учасниками стали десятеро спортсменів. Перед початком змагання тренер з пауерліфтингу та головний суддя змагань Олексій Шашин дав настанови учасникам. Відзначимо, що перші змагання відбулися п’ять років тому на базі спортклубу «Еталон» на прохання голови громадської організації «Непереможні» Таміли Непомнящих.

З того часу місце проведення подібних змагань незмінне. Відкритий чемпіонат міста проводили у двох нозологіях — серед учасників з вадами фізично-розумового розвитку та серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Кращих виявили у п’яти вагових категоріях серед спортсменів з вадами фізичного розвитку і у двох серед учасників з ураженням опорно-рухового апарату, повідомила фахівець Полтавського регіонального центру “Інваспорт” в місті Горішні Плавні Світлана Стокоз.

Кожен учасник змагань виконував три спроби. Після кожної з них результати оголошував суддя змагань — чемпіон України з пауерліфтингу серед юнаків Іван Бегма. Майже кожен учасник виступав в своїй окремій категорії та здобув тут перше місце.

Серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату були представники «Інваспорту» Сергій Непомнящих та Андрій Кривчун, які показали досить солідні результати. Обидва виступали у категоріх до 82,5 кілограмів. У Сергія Непомнящих в останній спробі на штанзі було 80 кілограмів. Андрій Кривчун зупинився на вазі 100 кілограмів. Це найбільша вага, яку піднімали цього дня учасники відкритого чемпіонату міста.

Всі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами відділу культури, спорту і туризму.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ З ПАУЕРЛІФТИНГУ СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ:

Учасники з важами фізично-розумового розвитку:

до 67.5 кг: І м. — Височанський Олександр (40 кг) , ІІ м. — Лукінський Максим(30 кг).
до 75 кг: І м. — Хованець Віталій (60 кг), ІІ м. — Опара Вячеслав (40 кг).
До 100 кг: І м. — Єрьоменко Антон (40 кг) .
до 125 кг: І м. — Михайлов Роман (80 кг) .
+ 125 кг: І м. — Дудка Павло (90 кг)

Учасники с ураженнями опорно-рухового апарату:

до 52 кг: І м. — Скорік Олександр (30 кг)
до 82.5 кг: І м. — Кривчун Андрій (100 кг) , ІІ м. — Непомнящих Сергій (80 кг).

Про автора

Коментувати