Перевірка щодо готовності пропуску повені, паводку та льодоходу

0

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України
«Про план основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2019 рік», розпорядження Голови обласної державної адміністрації від «Про план основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2019 рік» та Плану роботи Головного управління ДСНС України у Полтавській області щодо пропуску льодоходу, повені та паводків на території Полтавської області у 2019 році, з метою здійснення ефективного контролю за станом готовності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, та організацій до пропуску повені, паводку та льодоходу у 2019 році 26.02.2019 року на території комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, було проведено виїзне засідання комісією в складі представників ЖКГ, ДСНС та КП ВУВКГ стосовно прогнозу весняної повені та готовності об’єктів господарювання міста, комунальних служб до пропуску льодоходу та повені у 2019 році.
Було розглянуто затверджений план заходів щодо захисту об’єктів підприємства КП ВУВКГ від весняного паводку і можливого підтоплення. Всім працівникам підприємства було проведено додатковий інструктаж по дотриманню правил безпеки під час проведення робіт при проходженні льодоходу, повені та поводку.
На період паводку, працівниками КП ВУВКГ, організовано цілодобове спостереження за станом джерела водопостачання, за зміною величини абсолютної позначки рівня води в ньому ( рівнем води у річці Дніпро). Було доведено що при виявленні підвищення рівня води відправляється повідомлення на Кременчуцьку ГЕС для зменшення рівня води та припинення підтоплення. Також було проведено ревізію технічного стану пересувної та стаціонарної відкачувальної техніки.

Про автора

Коментувати