Аеропорт Полтава повноцінно працює

0

Капітально відремонтований аеропорт Полтава хоч із затримкою, але відновлює пасажирські авіаперевезення. 26 березня — перший рейс до Єгипту, 2 травня — Туреччини. До початку червня літаки з Полтави в Шарм-ель-Шейх і Анталію вирушатимуть раз на тиждень. Потім кількість рейсів подвоїться.  Про це повідомляє « Урядовий кур»єр».

Полтавці літатимуть на нових літаках Boeing 737, які вміщають по 139 пасажирів. Рейси будуть регулярними, без запізнень. Уже продано більш як половину квитків на перший рейс.

Уже в березні до Єгипту можна летіти з Полтави. Фото з сайту poltava.to
Уже в березні до Єгипту можна летіти з Полтави. Фото з сайту poltava.to

В.о. генерального директора ПОКП «Аеропорт Полтава» Володимир Окара повідомив, що аеропорт повністю готовий до польотів: «Усе вже облаштовано для безпеки та комфорту пасажирів. Підготовлено злітну смугу, перон, термінал. З весни розпочнуть підготовку до роботи аеропорту в зимовий період».

Зараз триває робота з налагодження авіаперевезень з Полтави до Львова та Одеси. Шукають авіаперевізника, який співпрацюватиме з аеропортом, але дуже велике значення має бажання і готовність самих пасажирів користуватися послугами полтавського аеропорту. Що більшим буде попит, то більше буде пропозицій і можливостей відкривати нові напрямки повітряних перевезень.

Розширення сфери міжнародних авіаперевезень на Полтавщині має позитивно вплинути на економічний розвиток області.

Про автора

Коментувати