Комісія ДСНС перевірила готовність спеціалізованих служб міста Горішні Плавні

0

1 березня, у рамках контрольної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань  техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб комісія ДСНС України здійснила перевірку роботи структурних підрозділів виконавчого комітету  Горішньоплавнівської міської ради та міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Для перевірки практичної взаємодії спеціалізованих служб та готовності діяти за призначенням, комісія ДСНС дала учбову ввідну про умовну надзвичайну ситуацію на території однієї з лікарень міста.

Так, згідно тактичного задуму, від головного лікаря до рятувальників надійшло повідомлення про те, що внаслідок короткого замикання електромережі виникла пожежа в медичному закладі. Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що загоряння сталося на 4 поверсі, де перебуває 31 пацієнт, також існує загроза поширення вогню на 5 поверх. Через сильне задимлення рятувальники працюють у апаратах захисту органів дихання. Бійці ДСНС проводять розвідку, гасіння та евакуацію хворих. Завдяки професійним діям, рятувальники швидко ліквідували умовну пожежу, запобігли розповсюдженню вогню та загибелі й травмуванню відвідувачів лікарні.

Після перевірок була проведена нарада, під час якої члени комісії та представники органів управління цивільного захисту міста підбили підсумки роботи за день.

 

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області

Про автора

Коментувати