У селі Дмитрівка міста Горішні Плавні відкрилась сучасна поліцейська станція

0

Відкривали станцію, яка посилить превентивну функцію у забезпеченні правопорядку на території обслуговування і покращить якість надання поліцейських послуг, начальник управління превентивної діяльності ГУНП Полтавщини Юрій Анучін та керівник дільничних офіцерів області Жанна Ахіджанян.

Поліцейська станція обладнана й оснащена сучасною оргтехнікою та усім необхідним, щоб дільничні офіцери могли працювати та виконувати свої функціональні обов’язки.

За словами Жанни Ахіджанян, дільничні офіцери поліції прийматимуть громадян у поліцейській станції та матимуть змогу ще швидше реагувати на правопорушення у населених пунктах, а громадянам буде значно простіше отримати допомогу поліції.

Начальник управління превентивної діяльності Юрій Анучін від імені керівництва обласної поліції висловив щиру подяку громаді за підтримку та зазначив, що відтепер поліцейські, які будуть поруч з населенням, оперативніше реагуватимуть на звернення громадян і в загальному присутність поліції у селах сприятиме профілактиці правопорушень на територіях обслуговування.

На заході були також присутні керівники 2-го відділення поліції та Кременчуцького районного відділення поліції, представники місцевої влади, гості та місцеві мешканці.

Офіційний сайт Національної поліції

Про автора

Коментувати