Україну накриють дощі та мокрий сніг, – «Укргідрометцентр»

0

Заступник начальника відділу метеопрогнозів «Укргідрометцентру» Наталя Голеня повідомила, що з понеділка, 11 березня, різкі зміни погоди і природні катаклізми не очікується. Правда, можливі невеликі температурні коливання, але великі холода вже не прогнозуються. Зате дуже ймовірні опади – дощ, а іноді й мокрий сніг.

Так, 11 березня опади очікуються в більшості регіонів, крім південних областей. У Карпатах синоптики прогнозують дощі з мокрим снігом. Як повідомляє «Укргідрометцентр», вітер 11 березня очікується південно-західний з переходом на північно-західний. Є небезпека поривів 15-20 м/с. У Карпатах і на Прикарпатті швидкість вітру сягатиме 29-34 м/с.

За даними «Укргідрометцентру», вночі можливі невеликі заморозки, до -1 градуса нижче нуля. Вдень повітря прогріється до 14 градусів тепла. У західних та північних областях буде трохи холодніше +5 … +10°С. На півдні стовпчики термометрів покажуть до +18 градусів. А ось в горах буде холодно. На високогір’ї Карпат – сніг, температура протягом доби коливатиметься від 1 до 6 градусів морозу.

Про автора

Коментувати