У Горішніх Плавнях жорстоко побили активіста

0

9 березня, на центральній площі міста Горішні Плавні відбулась «тепла» зустріч міського голови Дмитра Бикова з громадкістю, а саме відбувалось святкування Масляної.

Зважаючи на обставини, спілкування було не приємним для очільника міста, адже після прямих серйозних запитаннь від Володимира Собко, який представився журналістом, — відповідь була наступного характеру: побиття горішньоплавнянина співробітниками ГФ «Муніціпальна Варта» під керівництвом Сергія Хряпи. Але не лише побиттям все закінчилось, як повідомив сам постраждалий — його ще й пограбували!

Чому така негативна реакція послідуівала у мера Горішніх Плавнів Дмитра Бикова та його підлеглих? Можливо, тому що питання було стосовно нинішнього керівництва та розкрадання комунальних коштів очільником міськводоканалу паном Ярошем та його заступником паном Гайдабурою?

В свою чергу, голова ГФ «Муніціпальна Варта» Сергій Хряпа не забарився та дав коментар щодо випадку хуліганства на театральній площі 09.03.2019. Цю ситуацію він вважає наклепом на інспектора.

Коментар голови правління ГФ "Муніципальна варта" Сергія Хряпи, щодо випадку хуліганства на театральній площі 09.03.2019, а також про наклеп на інспекторів громадського формування.

Опубліковано ГФ "Муніципальна Варта" Горішні Плавні Понеділок, 11 березня 2019 р.

До речі, в лікарню побитого журналіста не захотіли класти, напевно всі здогадаються чому…

Сподіваємось на справедливість — всі причетні до цієї справи повинні бути покарані! А Володимиру бажаємо сил та скорішого виздоровлення!

 

Про автора

Коментувати