Президент України ініціював звільнення голови Полтавської ОДА Валерія Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького

0

Президент Петро Порошенко виступив з ініціативою щодо звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника пана Андрія Пісоцького.

Глава держави звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією надіслати подання на звільнення зазначених осіб.

«До них виникли серйозні претензії Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду», — повідомив Петро Порошенко під час виступу на форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності».

«Це, на мою думку, логічне рішення, яке має стати модельним для подібних випадків. Це новація в українському житті», — наголосив він.

«Останнє слово звичайно за судом, але ми маємо створювати такі умови, щоб будь-які розслідування точно викликали суспільну довіру», — також підкреслив Президент. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=BSyNGmQYE10

За інформацією адміністрації Президента України

Про автора

Коментувати