Поліція розслідує інформацію про появу кол-центрів, які залякують людей, щоб знизити явку виборців, – Іван Стойко

0

Про це, 18 березня, під час брифінгу заявив голова координаційного штабу МВС – радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко.

«Днями з’явилася інформація від Громадянської мережі ОПОРА. Ми почали кримінальне провадження за цим фактом: у різних областях з’являються кол-центри, які залякують людей, щоб вони не йшли на вибори з метою зменшення кількості виборців»,- сказав Іван Стойко.

За його словами поліція розслідує такі справи в Харкові, Києві та інших областях.

«Людей залякують тим, що на дільницях можуть бути бійки, вибухи і так далі … Ми звертаємося до громадян України: не піддавайтеся на такі провокації, ви захищені, у нас достатньо сил, щоб вибори пройшли спокійно і легітимно», – підкреслив Іван Стойко.

У свою чергу, радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко наголосив, що на сьогодні жоден із кандидатів в Президенти не звернувся до своїх прихильників і не сказав їм, що надалі виборча кампанія буде проводитися на волонтерських засадах.

«Це означає, що є ще одна загроза, до якої готова правоохоронна система – чемодани з грошима стоять в офісах політичних партій. Стоять дома у конкретних організаторів виборчої кампанії та чекають свого зручного часу. Або тоді, коли ми заплющмо очі на подібне порушення, або тоді, коли домовляться…Але не домовляться і очі ми не заплющимо! Ми готові, що є якась частина кандидатів в Президенти та їхні команди, які спробують зіграти в таку гру – чи вдасться, чи не вдасться в останній день передвиборчої кампанії або в день голосування, десь в офісах … Ми будемо реагувати на кожен факт, якій стане нам відомий, незалежно від того, якого кандидата стосуватиметься ця інформація», – підкреслив Іван Варченко.

Департамент комунікації МВС України

Про автора

Коментувати