Супрун пояснила, чим відрізняється Великий піст від звичайних дієт

0

Уляна Супрун з наукової точки зору підійшла до придерживанию українцями правил Великого посту. Вона зазначила, що в цьому є як плюси, так і серйозні мінуси.

Міністр охорони здоров’я опублікувала на своїй сторінці в Facebook пам’ятку з того, що в пості корисного, а що навіть представляє небезпеку для здоров’я.

“Якщо ви або ваші близькі дотримуєтесь посту треба знати як про позитивні сторони, яких слід дотримуватися постійно, так і про обмеження, які не принесуть нічого доброго.” – інформує Супрун.

Вона стверджує, що обмежити споживання м’яса на не тривалий термін – і справді корисно. Але це стосується ковбас, сардельок і копченостей, які провокують деякі види раку.

Овочі і фрукти повинні бути фаворитами у постующих. “…Можна їсти в основному рис, білий хліб і картоплю і нарватися на нестачу вітамінів і білкової їжі. А можна їсти різноманітну рослинну їжу, отримати вітаміни, мікроелементи, клітковину, і, як наслідок, мати здорові кишечник, судини, мозок, шкіру і укріплений імунітет…” – повідомляє Міністр.

Також, Уляна просить не забувати і про гриби, які допомагають знизити  ризик деменції в більш старшому віці.

На чому вона завзято наполягає, так це на те, що дієта, містить мало жирів – це загроза для організму. Це може призвести до авітамінозу. Вона корисна тільки для людей з ожирінням, але не раз у рік на 48 днів, а кілька місяців, а то й років.

Супрун також говорить і про те, що шкідливо харчуватися одними тільки кашами, тому що в них міститися не тільки корисні елементи, але і вуглеводи, харчування яких може призвести до нестачі вітаміну В1, появі запорів і набору ваги.

Про автора

Коментувати