ВСІ ПІДРОЗДІЛИ МВС ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ

0

Під час зустрічі з представниками Національного демократичного інституту з міжнародних справ в Україні заявив голова координаційного штабу МВС – радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко. Сторони обговорили перебіг виборчої кампанії з точки зору скоєних правопорушень і непосильну роботу правоохоронців задля проведення безпечних виборів.

Про це повідомили у  прес-службі МВС

«21 березня МВС і підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади – Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби переходять на посилений режим несення служби. Загалом до забезпечення безпеки виборчого процесу буде залучено понад 134 тисячі правоохоронців», – наголосив Іван Стойко.

Радник міністра внутрішніх справ зазначив, що МВС готове до будь-якого розвитку подій під час виборів і запобігає будь-яким незаконним діям та проявам агресії.

«Тримаємо руку на пульсі. Посилено працює координаційний штаб МВС і штаби в областях. Безперебійно проводиться моніторинг оперативної ситуації. Поліцейські миттєво реагують на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства», – сказав він.

Голова місії Національного демократичного інституту, аналітик із питань політичного контексту та передвиборчих кампаній Стефан Швед подякував за зразкову  роботу МВС з точки зору комунікації з громадськістю та моніторингу порушень виборчого законодавства.

«Ми щодня отримуємо від МВС всі дані щодо кількості зафіксованих правопорушень, складених адміністративних протоколів і відкритих даних про перебіг виборчої кампанії. Нас цікавлять можливі виклики, з якими українці можуть зіткнутися в день виборів», – поцікавився Стефан Швед.

Радник міністра МВС розповів, що правоохоронці враховують всі можливі виклики, які можуть відбутися і посилено працюють над їх протидією.

«Служба безпеки України та підрозділи МВС, які працюють негласно, розкривають багато випадків втручання Росії в передвиборчий процес. Думаємо, що саме в день виборів можуть відбутися різноманітні провокації. Але ми не допустимо цього! Ми підготовлені до будь-яких викликів і протидіємо їм. Зробимо все, щоб громадяни були захищені, змогли вільно проголосувати і підрахунок голосів відбувся чесно», – наголосив Іван Стойко.

Також він зазначив, що окрім зовнішніх викликів є й внутрішні. Вкотре закликав кандидатів і їхні команди проводити чесно передвиборчу кампанію.

«В першу чергу треба ставити нашу державу – Україну, наш народ, майбутнє, а не свої особисті інтереси. Закликаємо всіх кандидатів у Президенти України вміти як вигравати, так і програвати законно! Не влаштовувати будь-які провокаційні заходи, які могли б сколихнути Україну. Ніколи не забувайте, що окрім внутрішніх негараздів є й зовнішні виклики», – наголосив Іван Стойко.

Про автора

Коментувати