Горішніх Плавнях визначили кращу спортивну сім’ю 2019 року

0

У спорткомплексі «Динамо» відбулося спортивне змагання «Тато, мамо, я – спортивна сім’я». Це традиційне сімейно-спортивне свято проходить у Горішніх Плавнях кожного року. Кращі пари представлятимуть наше місто на обласних змаганнях. Як суперничали спортивні родини Горішніх Плавнів, можна було побачити у суботу, 23 березня.

За перемогу у змаганнях боролися сім родин, які представляли школи Горшініх Плавнів та Дмитрівки. Батьки та діти брали участь у естафетах, які треба було пройти якомога швидше. Учасники демонстрували вміння ведіння баскетбольним та футбольним м’ячами, володіння ключкою. Також батьки та діти разом теж пробігли дистанцію естафети. Але вже кожен рік найважче випробування випадає на долю мам, коли вони беруть участь у конкурсі «Планка». Умови тут абсолютно прості – кожна мама повинна якомога довше стояти у планці. Ця вправа добре знайома, хто займається фітнесом. Кращі мами вистояли у планці більше чотирьох хвилин та виглядали дуже виснажливими.

Другий рік поспіль перемагає у змаганні родина Ковальских із СЗОШ № 1 (тато – Олександр, мама – Надія, син – Саша). Взагалі вони виходять на старт цього сімейного спортивного свята третій рік поспіль. Спочатку були срібними призерами, а зараз здобули свій другий титул переможців.

Другими у змаганні цього разу була родина Іващенко із СЗОШ № 3 (тато – Василій, мама – Інна, син – Артем), яка здобула срібні нагороди.

Бронзовим призером стала родина Гошкович (тато – Віталій, мама – Вікторія, син – Давід), яка представляла СЗОШ № 5.

Усі родини отримали дипломи за участь та сувеніри, а переможець та призери – медалі та кубки, які вручала начальник відділу, культури, спорту та туризму Ірина Зеленська.

Про автора

Коментувати