Автобусні перевезення у Горішніх Плавнях: тарифи та напрямки

0

26 березня на засіданні виконкому Горішньоплавнівської міської ради ухвалили тариф для ПрАТ «Полтавський ГЗК» на послуги з перевезення пасажирів. Тепер проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування коштує 7 гривень за одну поїздку.

Також на засідання міської ради підняли питання про встановлення тарифу для ПП «МІРОНАВТО» на послуги із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування: № 155 «Південний-сади «Урожай», № 25 «Технікум-сади «Маяк» через сади «Мічурінець». Собівартість перевезень складає 21 грн. З метою утримання вартості квитка на доступному для населення рівні, ухвалили вартість однієї поїздки в сумі 9 грн. Для пенсіонерів проїзд буде коштувати 7,5 гривень. Оплата проїзду за такими цінами почне діяти з 15 квітня 2019 року.

Начальник відділу благоустрою та житла ДЖКГ Валерій Гирявець поінформував, що за результатами конкурсу з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування до садових товариств у 2019 році усі перевізники відмовилися від надання послуг за 3-ма сезонними автобусними маршрутами: № 153т «Технікум-сади «Коноплянка» через Молодіжну моду», № 154-2т «Південний-сади «Юність-2» через Молодіжну моду», № 27 «Технікум-сади «Шведівка» через Молодіжну моду».

Міський голова доручив ДЖКГ додатково опрацювати усі варіанти вирішення питання організації перевезень до садів та городів за вище зазначеними маршрутами.

Про автора

Коментувати