Вибух у Кропивницькому: все, що відомо на цей час

0

27 березня у Кропивницькому сталася пожежа, яка потягла за собою серію вибухів. У результаті постраждало декілька людей та згоріло більше 10-ти автомобілів.

Близько 20:00 27 березня по вулиці Київська сталася пожежа на платформі вантажного автомобіля, який перевозив скраплений газ. Рятувальники проінформували, що під час гасіння пожежі відбулося 7 вибухів різної сили з наступним загорянням розміщених поряд 10-ти легких та 5-ти вантажних автомобілів, а також колишнього приміщення СТО.

За інформацією місцевих, пожежа досягала декількох десятків метрів у висоту, а вибухова хвиля вибила вікна у будівлях. Через це у районі також почалися проблеми з електропостачанням.

Евакуація громадянського населення не проводилася, але техніку підготували. На місці подій працювали житлово-комунальні служби, інженерна служба та служба транспортного постачання. Також були задіяна додаткова транспортна допомога для постачання води.

О 21:00 пожежу вдалося локалізувати, а вже о 22:45 повністю ліквідувати.

У результаті пожежі постраждало 4 людини: два рятувальника, водій цистерни та працівник заправки. Водій цистерни постраждав найбільше – 40% опіків тіла та 16% глибоких опіків тіла, обличчя та рук. У інших постраждалих обпечені руки, тіло та обличчя зазнало опіків середньої тяжкості. Наразі всі вони перебувають в обласній лікарні.

Причина пожежі поки не встановлена. Але по факту пожежі поліція відкрила кримінальне впровадження по ч. 2 ст. 272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою» Кримінального кодексу України.

Про автора

Коментувати