З’явилася петиція про публічні дебати кандидатів у президенти

0

На сайті електронних петицій президента України з’явилася петиція про публічні дебати кандидатів у президенти.

26 березня була оприлюднена петиція, яка називається «Публічні дебати кандидатів у президенти!!!». «Обов’язково проводити публічні Дебати Кандидатів в Президенти!!! Народ повинен знати про Плани Кандидатів, їх Команду і Перспективи розвитку країни при їх Президентстві!!!» – йдеться у тексті петиції.

Станом на 2 квітня петицію підписало 1911 людей з 25000 необхідних голосів.

Нагадаємо, 1 квітня Національна суспільна телерадіостанція України офіційно запросила кандидатів на пост президента України, які пройшли в другий тур виборів, взяти участь у дебатах. 31 березня кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що готовий до дебатів з іншим кандидатом та чинним президентом Петром Порошенком перед другим туром. Раніше Петро Порошенко заявив, що дебати є ключовим елементом другого туру президентських виборів 2019. Наразі штаб Зеленського вирішує, чи потрібні ці дебати. «Питання у тому, чи це потрібно, а окрім того, дуже не хочеться іти на поводу у когось. Коли тебе намагаються затягнути у цей процес, бо думають, що розумніші», – зазначив Дмитро Разумков, політ консультант його штабу.

Суспільний мовник нагадав, що згідно із законом, такі дебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування з 19 по 22 годину в прямому ефірі. Тобто, за підрахунками, це має статися 19 квітня.

Тривалість  – не менше 60 хвилин. Ефір можуть безкоштовно транслювати інші канали.

Так також додали, що після оголошення офіційних результатів першого туру направлять кандидатам запрошення.

Про автора

Коментувати