Дебати кандидатів у президенти відбудуться на стадіоні

0

Кандидат у президенти Володимир Зеленський запросив діючого президента України Петра Порошенка на дебати на стадіоні «Олімпійський» у Києві.

«Чекаю вас тут, на НСК «Олімпійський», дебати відбудуться перед народом України. Всі канали мають право транслювати вживу, всі журналісту мають право бути присутніми. Кандидати мусять обов’язково пройти медичну експертизу та довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий президент», – заявив Зеленський.

Кандидат у президенти Петро Порошенко погодився провести дебати із кандидатом у президенти Володимиром Зеленським на стадіоні «Олімпійський». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, прочитайте, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення із трансляцією по всім телеканалам для десятки мільйонів людей. Такі вже встановлені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю Вас, Володимир Олександрович», – сказав Порошенко.

Але є одне але: Національна суспільна телерадіокомпанія України має технічну можливість провести трансляцію зі стадіону «Олімпійський», але відмічає, що це поки не можна назвати дебатами.

На Суспільному посилаються на положення Центральної виборчої комісії про проведення дебатів від 2014 року. У ньому вказано, що дебати проводять в студії (кімнаті) суспільного вісника.

«Тому зараз рішення за ЦВК. Якщо вони приймуть нове положення, в якому включать цю норму, тоді дебати можливі. Якщо ні – це буде шоу або дискусія, але не дебати», – пояснюють у прес-службі Суспільного.

Про автора

Коментувати