Отримати 1400 гривень за годину. В Україні з’явилася нова схема шахрайства

0

З кінця лютого в Україні закінчився пільговий період розмитнення «євробляхів». Тому шахраї придумали нову схему, у результаті якої страждають ті, хто хоче швидко заробити. Про це пише СТРАНА.ua.

Такі оголошення можна зустріти у громадському транспорті та в соціальних мережах. Як це працює: у тих, хто погоджується на пропозицію, беруть документи та оформлюють довіреність, щоб «роботодавець» міг купити на їх ім’я автомобіль на євро номерах.  «Евробляхери» таким чином отримують можливість не платити штраф за не розмитнені машини, оскільки авто оформлено на іншу людину. Особа, яка погодилася на цю пропозицію, може отримати на своє ім’я штраф в 170 тисяч гривень.

Юристи відмічають, що відповідальність за розмитнення авто несе той, на кого заповнили декларацію. Вже з 1 травня починають діяти штрафи за не розмитнення автомобілів. Їх сума може досягати 170 тисяч гривень.

«Хтось від імені довіреного буде здійснювати юридично значимі дії: купляти автомобілі за кордоном, провозити їх через митницю, ставити на облік. Скоріше за все, представляючись довіреним обличчям, брати гроші в тих, хто бажає швидко за дешево купити автомобіль за кордоном, від цього ж імені підписувати договори та інші документи. Або ще є схема: брати гроші за транспортування автомобілів та зникати назавжди», – пояснює адвокат Тетяна Кузьмич

Про автора

Коментувати