Про тимчасову зміну місця голосування можна подавати з 7 квітня

0

З 7 квітня українці мають право подавати заяви про тимчасову зміну місця голосування у другому турі виборів президента. При цьому буде змінюватися лише місце, але не основна виборча адреса, – заявила глава ЦВК Тетяна Слипачук.

Змінити місце голосування можна до 16 квітня – не пізніше, чим за п’ять днів до дня голосування.

Нагадаємо, що для того, аби змінити місце реєстрації, потрібно:

  • Отримати документ, який підтверджує, що ви будете в іншому місці на момент виборів за вагомих причин. Це можуть бути довідка з місця роботи, договір про оренду квартири в іншому місті або квитки на літак або поїзд тощо.
  • Подати цей документ та паспорт у Відділ ведення ДРВ (Державний реєстр виборців) вашого міста. Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради знаходиться за адресою вулиця Миру, 24, кабінет 201. Режим роботи: ПН-ЧТ 8:00 – 17:00 (перерва 12:00-13:00). ПТ – скорочений робочий день. Телефон для довідок: (05348) 2-52-45

Якщо ви за станом здоров’я не може вийти з дому або лікарні для голосування, вам потрібно подати письмову заяву до місцевої виборчої комісії та додати до неї довідку з медичної установи, яка підтверджує тимчасову нездатність до пересування. Її можна подати поштою або через інших осіб. Тоді у день виборів, 21 квітня, до дому до виборця приходять делеговані члени дільничної виборчої комісії з бюлетенями та опечатаною або опломбованою виборчою урною.

Про автора

Коментувати