У Кременчуці виявили дітей, які живуть на сміттєзвалищі

0

Понад 10 дітей знайшли на території Деївського сміттєзвалища, де вони живуть у картонних коробках. Всіх дітей хочуть вилучити з небезпечних умов проживання та направити до мед закладу.

10 квітня ввечері у Кременчуцькій міськраді скликали позачергове засідання виконкому, на якому обговорювали питання подальшої долі дітей.

Напередодні Кременчуцька газета отримали сигнал від небайдужих кременчужан, які повідомили про цей факт. Журналісти звернулися до відділу поліції Кременчука. Там направили звернення фахівцям служби у справах дітей Крюківської районної адміністрації.

«Під час огляду Деївсбкого сміттєзвалища нами було виявлене наметове містечко. Імовірно, це діти ромської національності. Як повідомили нам двоє дорослих (чоловік та жінка), які були поруч із ними, приїхали вони з Закарпатської області. Ці люди доглядають за дітьми та повідомили нам, що батьки дітей на роботі», – прокоментувала керівниця служби у справах дітей Крюківської районної адміністрації Наталя Тупало.

За словами Н. Тупало, зафіксували близько 10 дітей, на вигляд усі вони різного віку: від трьох до десяти років.

На засіданні було вирішено вилучити дітей зі сміттєзвалища та направити до Кременчуцької дитячої лікарні. В подальшому – будуть вирішувати питання про долю дітей.

Про автора

Коментувати