На Полтавщині роботодавці отримуватимуть компенсації за працевлаштування атовців та членів сімей загиблих

0

В облдержадміністрації відбулося розширене засідання робочої групи, на якому розглянуто проект змін та доповнень до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018-2020 роки (далі – проект).

Проектом передбачено надання безповоротної фінансової допомоги суб’єктам господарювання для працевлаштування (не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості) учасників бойових дій з числа учасників АТО, операції об’єднаних сил (далі – учасники АТО/ООС), членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників АТО/ООС. Про це повідомляють на сайті Полтавської ОДА.

Зокрема, роботодавцю, який працевлаштує вищевказаних осіб, за кошти обласного бюджету оплатять витрат на закупівлю обладнання та матеріали для організації підприємницької діяльності. Допомога дається одноразово та безповоротно.

В обговоренні взяли участь представники структурного підрозділу Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО у Полтавській області та громадські організації, в тому числі: Координаційна рада громадських організацій учасників АТО, Спілка вдів та дітей учасників бойових дій „ПТАХА”, Всеукраїнська спілка учасників бойових дій „Побратими України” та інших.

Керівники Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА, Департаменту агропромислового розвитку ОДА, обласного центру зайнятості надали інформацію про можливості започаткування/розширення підприємницької діяльності в рамках діючих в області Програм.

Заступником директора Департаменту соціального захисту населення ОДА поінформовано про перелік державних соціальних гарантій учасникам АТО/ООС, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС в рамках державних соціальних програм, та додаткових соціальних гарантій зазначеній категорії осіб, які надаються згідно обласної Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення області.

За результатами обговорення, робочою групою узгоджено проект змін та доповнень до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018-2020 роки (оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці „Діяльність облдержадміністрації” – нормативна база – проекти рішень обласної ради) та доручено обласному центру зайнятості внести проект на розгляд чергової сесії обласної ради.

 

Про автора

Коментувати