Піар нардепа Жеваго за кошти горішньоплавнян

0

Будівництва нового скверу на головному проспекті Горішніх Плавнів викликає багато питань у містян, адже ще не встигли офіційно закінчити роботи, як вже швидко «приліпили» емблему Полтавського ГЗК, а саме значок «Ferrexpo».

Питання до місцевої влади, чому робляться дані роботи за рахунок горішньоплавнян, а підписують під цим підприємство Жеваго?

Зазначимо, інформації стосовно підрядної організації, яка виконує роботи немає. Також й не відомо скільки витрачено бюджетних коштів на даний сквер.

Сподіваємось, на відкриті нового місця відпочинку для горішньоплавнян, міські чиновники пояснять, чому піар прогульника нардепа Костянтина Жеваго відбувається за кошти містян.

Додатково: 

Проектом передбачено мощення тротуарів кольоровою бруківкою, сучасне освітлення, оздоблення частини фасаду житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра, озеленення і благоустрій території: пристрій зелених зон і альпійської гірки, невеликого водоймища. Також з трьох сторін скверу будуть побудовані кишені для паркування автомобілів.

Про автора

Коментувати