Швидко та сучасно: передати покази електролічильника за допомогою Viber

0

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надає споживачам ще один зручний спосіб передати покази лічильника. Відтепер зробити це можна через популярний месенджер Viber. Паблік-акаунт для передачі показів доступний за посиланням: viber://pa?chatURI=pltoblenergobot. Зверніть увагу, перейти до чат-боту можна, якщо на Вашому комп’ютері або мобільному телефоні встановлено Viber.
Після введення номеру особового рахунку Ви зможете побачити адресу його власника і попередні покази, а також ввести поточні. Також доступна можливість передати покази для інших особових рахунків.
Передати покази Ви можете іншим зручним для Вас способом:
• через сайт ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (рое.рl.ua), в меню «Передати покази», яке знаходиться у лівому боці екрану. Після введення номеру особового рахунку Ви зможете занести поточні покази електролічильника;
• за телефонами Кол-центру ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: (0800) 305-035 (безкоштовно), (0532) 510-910, (050) 305-99-10, (097) 20-20-207, (093) 17-02-533 (за тарифами операторів зв’язку). Для передачі показів в автоматичному режимі (через IVR-меню) після з`єднання натисніть «1»;
• через онлайн-сервіси «Ваша абонентська книжка» – https://www.poe.pl.ua/abon та «Особистий кабінет побутового споживача» – https://www.energo.pl.ua/abon/.
• через чат-бот «ПолтаваОблЕнерго» у месенджері Telegram – @PltOblEnergo_bot.
Нагадуємо, що покази лічильника варто передавати станом на 1 число не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Про автора

Коментувати