До перемоги без перешкод

0

20 квітня, на стадіоні ЗОШ №6 відділом культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради та Полтавським регіональним центром “Інваспорт” в місті Горішні Плавні проведено відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь спортсмени з міста Полтава, Кременчук (дві команди), Горішні Плавні. Загалом участь у змаганнях взяло 20 спортсменів. Чемпіонат проводився у чотирьох вікових категоріях: -дорослі (жінки, чоловіки), діти І: юнаки та дівчата 2001-2005 р.н., діти ІІ:хлопці та дівчата 2006-2008 р.н., діти ІІІ:хлопці та дівчата 2009 р.н. та мол. Головним суддею змагань був Городинець Микола. Всі учасники мали виконати біг 60,100,200, 400, 800 метрів, стрибок у довжину (з місця, з розбігу), метання м’яча, штовхання ядра та метання булави.
Кожен спортсмен мав право виступати не більше, ніж у трьох видах програми. Визначення переможців та призерів проводилося за найбільшою кількістю набраних очок під час змагань, окремо в кожній віковій групі, кожному класі.

Так, у загальному заліку жоден спортсмен нашого міста не залишився без нагород:
дорослі:
клас Т, F – 20 (ВРФР)
Єрьоменко Антон – І місце (36 оч.)

діти І:
клас Т, F – 20 (ВРФР)
Височанський Олександр – І місце (36 оч.)

діти ІІ:
клас Т, F – 20 (ВРФР)
Турчева Дарина – І місце (36 оч.)
– Гайдаш Сергій – ІІІ місце (24 оч.)

діти ІІІ:
клас Т, F – 20 (ВРФР)
Кондрашова Софія – І місце (36 оч.)

клас Т, F – 37 (ОРА)
Білик Альбіна – І місце (36 оч.)

клас Т, F – 13 (зір)
Сорокопуд Владислав – І місце (36 оч.)

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями відділу культури, спорту і туризму, а також всі учасники змагань отримали пам’ятні подарунки від відділення НОК України в місті Горішні Плавні.

На чемпіонаті міста на наших учасників чекали гості – фахівці Кременчуцького управління ГУДФС у Полтавській області Горішньоплавнівської ДПІ, які вручили спортсменам, глядачам та вболівальникам футболки та друковану продукцію, з метою популяризації деклараційної кампанії, що триває з 01.01 по 01.05.2019 р.
Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом на змаганнях та бажаємо здоров’я, сил, швидкості, наполегливості у підготовці до чемпіонату області, який пройде 10-11 травня в нашому місті.

Про автора

Коментувати