«Prime Robotics» привезли золото із США

0

Команда робототехніків “PRIME ROBOTICS” міста Горішні Плавні здобула І місце на Всесвітньому фестивалі FIRST Championship 2019 у місті Х’юстоні (США) у категорії «Основні цінності» – «Inspirational Award». До складу команди входять керівник секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, тренери Олександр Роман та Роман Булан, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1: Михайло Сірий, Федір Сеник, Ілля Пусяк, Віталій Кругляк, Віталій Роман, Дмитро Сміцков, Іван Сльоза, Нікіта Наумов, Максим Комлик.

Оксана Стоєцька, огранізатор FIRST Lego League в Україні, директор ГО «Інноваційні освітні технології» відзначила: «Вони просто зробили майже неможливе. Усього 98 країн учасниць, 40 тисяч команд у світі й саме наша молодь стала переможцями в категорії “Inspirational Award” у Х’юстоні! Категорія «Основні цінності» – це про командний дух, без якого не можливо досягти таких вагомих результатів і своїми ідеями змінювати світ на краще. Україна показала усьому світу, що ми команда і в нашої країни є майбутнє».

На Всесвітньому фестивалі FIRST  команди змагалися в чотирьох напрямках: FIRST LEGO League Jr., FIRST Robotics Competition, FIRST Tech Challenge та FIRST LEGO League (FLL). У змаганнях FLL взяли участь 108 команд із 35 країн світу. Кожній команді необхідно було створити і захистити інноваційний проект «Into orbit»; підготуватися до гри роботів (виконання роботом на спеціально підготовленому полі різних місій); показати особливості конструювання робота, інноваційні підходи у програмуванні та представити та захистити свій проект із основних цінностей FIRST. Саме у цій категорії «Основні цінності» наші робототехніки «PRIME ROBOTICS» здобули перемогу.

Судді підраховували бали рівноцінно по всіх чотирьох напрямках, тому для перемоги необхідно було показати високий рівень підготовки у всіх категоріях, що й продемонструвала наша команда.

Про автора

Коментувати