Лелека Гоша готовий до фотосесій

0

Днями приватне підприємство «Фламінго & Кокет» випустило лелеку Гошу на волю на теплий період року. Лелека почуває себе добре, готовий до ласощів та масових селфі з ним.

Зустріти його можна у місті Горішні Плавні, здебільшого він полюбляє гуляти поряд із водоймою. Хоча Гоша й любить людей, однак варто пам’ятати, що птахи можуть боятися гучним звуків або різких рухів, тому будьте обачними поряд із лелекою. Не забувайте, що лелеки витрачають багато енергії на політ, тому не варто полохати його з місця.

Нагадаємо, що товариство «Фламінго & Кокет» знайшли лелеку рік тому, коли він був на межі смерті. Директор підприємства та громадський діяч Микола Завалій вирішив прихистити птаха до повного одужання.  Птах став почувати себе добре, мав гарний апетит та їв рибу, яку спеціально закупляли для нього. Новому улюбленцю підприємства «Фламінго & Кокет», навіть, дали ім’я — Гоша.

Після реабілітації у спеціалізованому приміщенні, Гоша повністю зміцнів, і тому, його відпустили на волю. Тепер кожну зиму птах відігрівається у зоокуточку на підприємстві, а в теплу пору року тішить мешканців Горішніх Плавень.

Про автора

Коментувати