У Telegram запустили чат-бот для ФОП

0

Чат-бот в Telegram для ФОП здає звіти та виплачує податки. Цей сервіс коштує 75 гривень на місяць, оплата знімається в момент виплати податків раз на місяць.

Українські компанії Юскутум та Ліга: Закон запустили чат-бот ReporTax. За словами розробників, бот вміє розраховувати та виплачувати податки, а також подавати звіти до державних органів.

Підприємці можуть пропустити останні строки подачі звітності та платежів, що призводить до штрафів, а бот нагадує дати та пояснює проблемі питання з податками.

ReporTax працює у тестовому режимі у Telegram, пізніше його версію планують запустити у Facebook Messenger. Зараз він працює лише для третьої групи ФОП без оформлення працівників, яких в Україні налічується 1,85 млн.

Щоб вести бухгалтерію за допомогою бота, потрібно зареєструватися, передати йому данні 9електронна пошта та податковий номер, завантажити електронний підпис). Далі бухгалтерська робота буде проводитися автоматично: бот буде ставити питання та на основі відповідей буде здійснювати платежі та оформлювати документи.

Зараз він вміє розрахувати та виплатити єдиний податок, єдиний соціальний внесок, подавати звіти у податкову та пенсійний фонд.

Про автора

Коментувати