МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «МОЄ ЗНО» ДОПОМОЖЕ ВИПУСКНИКАМ ШВИДКО ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО МАЙБУТНІЙ ІСПИТ

0

Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання розробили мобільний додаток «Моє ЗНО». Він дає змогу отримати розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження оцінювання, а також результати на власний мобільний пристрій.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. ЗНО з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Департамент освіти і науки Полтавської ОДА спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти визначили дев’ять округів проведення ЗНО: Полтава, Кременчук, Гадяч, Горішні Плавні, Лубни, Миргород, Карлівка, Кобеляки, Пирятин. Сформовано мережу пунктів тестування та визначено відповідальних.

Якісній підготовці закладів освіти до проведення оцінювання сприяє реалізація основних стратегічно-позиційних напрямків, визначених Планом спільних дій Департаменту освіти та Харківського регіонального центру щодо організаційно-методичного супроводу ЗНО-2019.

Цьогоріч для учасників зовнішнього незалежного оцінювання розробили мобільний додаток «Моє ЗНО». Завдяки якому можна швидко й легко дізнатися розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження оцінювання, а також результати. Ви отримаєте дані на власний мобільний пристрій.

Серед основних функцій додатку:

  • інформування про місце та час проведення тестувань ЗНО з обраних предметів;
  • запис тестувань ЗНО до системного календаря мобільного пристрою;
  • завчасні нагадування про наближення тестування;
  • повідомлення про новини та зміни в проведенні ЗНО;
  • повідомлення про наявність і відображення результатів тестування ЗНО;
  • можливість переглядати у додатку результати ЗНО за минулий рік.

Доступ до функцій мобільного додатка можливий після введення номеру та пін-коду сертифікату учасника ЗНО.

Додаток розробила на безкоштовній основі компанія Infopulse. У разі наявності певних проблем із функціонуванням додатка або пропозицій щодо його вдосконалення листи необхідно надсилати на електронну адресу компанії-розробника: zno@infopulse.com.

ПОІППО за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Про автора

Коментувати