У ЗЕЛЕНСЬКОГО ГОТУЮТЬСЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ КАДРОВІ УКАЗИ ПОРОШЕНКА

0

Новообраний президент Володимир Зеленський після інавгурації планує переглянути кадрові призначення Петра Порошенка, здійснені в останні тижні. Про це розповів радник з команди Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю Liga.net, повідомляє zik.ua

За словами члена ЗеКоманди, всі одіозні призначення Петра Порошенка відслідковуються і будуть переглянуті в перші 100 днів роботи Зеленського на посту президента України.

«Наша команда Зеленського відстежує всі призначення. Одіозні рішення Петра Порошенка переглянемо. Треба розуміти, що люди, призначені адміністрацією в останні тижні роботи, апріорі отримують менше довіри суспільства – як вони будуть працювати? Це називається – «доживати по-новому», – сказав Данилюк.

Він зазначив, що план дій нового президента готовий на 95%. У документі покроково розписано, які рішення будуть прийматися в перші 100 днів роботи команди Зеленського. Серед пріоритетів Данилюк назвав боротьбу з корупцією, наведення порядку в судовій системі та правоохоронних органах, зокрема, планується реформувати СБУ.

Також команда планує перезапустити набір та атестацію суддів Верховного Суду, які були визнані непорядними.

«Ми плануємо перезапустити набір та атестацію суддів. Волюнтаристське призначення суддів Верховного Суду президентом в останні дні своєї каденції, добропорядність яких викликала запитання. Судді Верховного суду, які були визнані непорядними, це неприпустимо. Розрахунок такий, що новий президент буде зайнятий іншими питаннями, і йому не до цього», – сказав Данилюк.

«Є ще багато новаторських ідей. Наприклад, як буде працювати адміністрація президента. Та інші ініціативи», – додав Данилюк, зазначивши, що поки не час їх розкривати.

Зазначимо, в п’ятницю, 10 травня, Зеленський записав відеозвернення до народних депутатів, звинувативши їх у зятягуванні з призначенням дати інавгурації і бажання зберегти свої мандати, в той час, як колишній президент Порошенко здійснює одіозні кадрові призначення, зокрема призначення суддів ВСУ, серед яких юристи «Рошен», судді «Майдану» і родичі пана Ківалова. Самого Порошенка Зеленський порівняв з туристом з єгипетського готелю, у якого закінчилася відпустка. «Він краде капці і рушники, і тягне все підряд зі шведського столу». «Я вас дуже прошу, здайте ключ, розрахуйтеся за міні-бар і вперед: вам ще митницю і паспортний контроль проходити», – йдеться у зверненні Зеленського.

Про автора

Коментувати