Спортивний турнір у Горішніх Плавнях

0

З 16 по 20 травня в м.Горішні Плавні, що на Полтавщині, проходять десяті комплексні змагання присвячені пам’яті почесного громадянина міста, колишнього генерального директора Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Володимира Петровича Мартиненка.

Турнір пройшов під патронатом Національного олімпійського комітету України у шести видах спорту: легка атлетика, теніс, плавання, футбол, баскетбол, настільний теніс за участю учнівської та студентської молоді, аматорів та ветеранів спорту.

19 травня на стадіоні «Юність» відбулось урочисте відкриття змагань та нагородження найкращих.

20 травня на стадіоні «Юність» та на стадіоні ЗОШ №6 відбудуться змагання з футболу серед аматорів та ветеранів спорту. Також в цей день на тенісних кортах та на стадіоні «Юність» відбудуться змагання з тенісу серед ветеранів.

Серед запрошених гостей на урочистій церемонії були: дружина Володимира Петровича – Людмила Мартиненко, міський голова, голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, перший заступник міського голови Олександра Чуприна, член правління ПрАТ «Полтавський ГЗК»- Олександр Красуля та інші почесні гості. 

Відкрив змагання міський голова, голова відділення НОК України в м.Горішні Плавні привітавши всіх присутніх зі святом спорту та подякував кожному за їхню активну участь.

Під час проведення змагань було розіграно 77 комплектів нагород.

Результати турніру:

Переможцями у настільному тенісі стали: Іван Бордей, Дмитро Алексеєнко, Оксана Гаврилюк, Олександр Яловий, Мілана Бондаренко, Тимур Семенов, Вікторія Романенко, Роман Бесперстов, Анна Болсуновська, Данило Разгонов, Марія Шешеня, Микита Лебедєв.

В змаганнях з легкої атлетики:

1 місце – команда СЗОШ №5

2 місце – команда ВПГБУ

3 місце – команда СЗОШ № 3

В змаганнях з баскетболу:

1 місце – команда ДЮСШ №3

2 місце – команда СЗОШ №5

3 місце – команда Дмитрівської ЗОШ

В змаганнях з футболу серед учнівської молоді:

1 місце – команда ЗОШ №1

2 місце – команда СЗОШ №5

3 місце – команда СЗОШ №3

В змаганнях з футболу серед студентської молоді:

1 місце –  команда ВПГБУ ( гірниче відділення)

2 місце – команда ПК КрНУ

3 місце – команда ВПГБУ ( будівельне відділення)

В змаганнях з футболу серед ветеранів:

1 місце — команда «Фламінго Ветерани»

2 місце — команда « FERREXPO»

3 місце — команда «Кремінь»

Всі переможці та призери змагань в особистих першостях нагородженні грамотами й медалями, команди нагороджені кубками, грамотами та медалями.

 

Про автора

Коментувати