На Полтавщині масово штрафують порушників перевезення вантажів

0

До уваги водіїв великовагових та великогабаритних транспортних засобів та тих, що перевозять небезпечні вантажі

Від початку поточного року станом на 20 травня патрульними Полтавської області винесено більш, ніж 1100 постанов на водіїв, які порушили правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів, правила проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями чи залізничними переїздами.

За таке правопорушення передбачена відповідальність відповідно до ст. 132-1 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 30-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, громадян — суб’єктів господарської діяльності — у розмірі 40-ка неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадуємо, що перевезення вантажу має здійснюватися за спеціальними правилами п. 22.5 ПДР України, де вказані вагові та габаритні параметри.

Рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, оформленим уповноваженим підрозділом Національної поліції України та виданими через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Правила проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами визначені постановою Кабінету Міністрів України №30 від 18.01.2001 року.

Шановні водії та власники великовагових та великогабаритних транспортних засобів, ви можете уникнути притягнення до адміністративної відповідальності оформивши дозвіл на участь у дорожньому русі.

Всю інформацію ви можете отримати тут http://www.cnap-pl.gov.ua/index.php/dozvilni-dokumentu

Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні http://www.cnap-pl.gov.ua/…/dozvil-na-uchast-u-dorozhn-omu-…

Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечного вантажу http://www.cnap-pl.gov.ua/…/pohodzhennia-marshrutu-rukhu-tr…

Наголошуємо! Аби отримати дозвіл, вам не потрібно йти до управління патрульної поліції в Полтавській області! Всю процедуру оформлення дозволів ви проходите у Центрі надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.

Про автора

Коментувати