Горішні Плавні: А ти готовий жити біля звалища?

0

Липень…горішньоплавняни спокійно готуються до літнього відпочинку і, зовсім мало хто знає, що в нашому улюбленому місті вже розпочалось будівництво полігону твердих побутових відходів.

Одразу скажемо, що спочатку планувалось будівництво міттєпереробного заводу, а також переробляти та виготовляти РДФ паливо. На це виділялось 237 мільйонів гривень. Але все переграли та вирішили зробити замість заводу – полігон твердих побутових відходів. До речі, за тіж 237 мільйонів!

Дану інформацію міські ЗМІ не розповсюджували. Це й зрозуміло. Адже новину про звалище в місті мало хто сприйме адекватно.

Зазначимо, в Горішніх Плавнях є Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, який дуже сильно впливає на екологію міста. Рівень захворюваності онкології зростає з кожним роком. І тут тримайте ще полігон!

До слова! Лише одне місто на Полтавщині погодилось на будівництво даного об’єкту – Горішні Плавні. Технічна частина вже виконана. Її розробляла організація, вже давно всім відома «Технобудсервіс 2006», яка є підконтрольною очільнику ПГЗК та нардепу Костянтину Жеваго.

Мабуть, не дивно й те, що ніяких громадських слухань з цього питання не відбувалось. Ніхто як завжди не запитав думку горішньоплавнян. Дмитро Генадійович, а може ми не хочемо цього свавілля яке ви вчиняєте в місті! Яке тепер майбутнє чекатиме на горішньоплавнян?

А що думають люди?

Горішньолпавняни не в захваті від ідеї чиновників. Ось, наприклад, як відреагували на новину підписними міської групи у фейсбуці

“А как же мусороперерабатывающий завод. Деньги на кругах закончились и теперь свалку из города сделаем. А бабло за ввоз мусора в город опять по карманам растырят. Браво!! Децентрализация в действии. Только а как же громада и ее мнение», коментують користувачі Фейсбук.

Зі свого боку, громадська організація «ЗАПОРУКА» направила до виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради запит, стосовно того, аби чиновники надали роз’яснення щодо фінансування полігону та оприлюднення повної інформації цього проекту.

Далі буде…

P.S.

Не дивно, що нинішній міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков будує собі маєток у Келеберді…Адже там полігону немає.

 

Про автора

Коментувати