Діловий щоденник “Горішні Плавні. 60 років. 2020.” майже за 174 тисяч гривень

0

«Виконком купляє записників на 170 тис. грн – це більше ніж капремонт козирків цілого житлового будинку. Мабуть життя немає без тих зошитів…

Щоб обрати варіант, який вам подобається – натисніть на зображення козирька або щоденника. Також, якщо помилково натиснули не той малюнок – можна скасувати і по новому натиснути» – такий допис зробив горішньоплавнянин у фкйсбук-спільноті.

З цього приводу було створено опитування, як бачимо – відповідь очевидна. Горішньолпавняни вважають за доцільне зробити ремонт козирків будинків, аніж витрачати такі величезні бюджетні кошти.

Звернувшись до системи електронних закупівель бачимо, що майже на 174 тисяч гривень було придбано 300 штук блокнотів, тобто один коштує: 578.93UAH без ПДВ.

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019. Джерело фінансування закупівлі: кошти міського бюджету. Договір було укладено з ФОП БАЗАВЛУК СНІЖАНА МИКОЛАЇВНА.

Може міський голова Дмитро Биков розповість горішньоплавнянам, на які потреби було витрачено такі боснословні суми та хто користуватиметься «золотими» блокнотами?

Про автора

Коментувати