В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ СЕРВІС ДЛЯ ШВИДКОГО АУДИТУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

0

В Україні з`явився новий автоматизований онлайн сервіс, який надає відомості про земельні ділянки та їх власників — Feodal.online. З його допомогою вдасться, насамперед, захистити своє господарство від рейдерської реєстрації прав на земельні ділянки та за умови виникнення подібної ситуації отримати автоматичне інформування про факти зміни користувача земельної ділянки.

Цей сервіс розпочав працювати з початку поточного року в тестовому режимі, і за перше півріччя ним скористалося 530 клієнтів. З серпня сервіс починає працювати для всіх учасників агроринку, повідомляє agrarii-razom.com.ua.

Сервіс проводить до 5 000 запитів на годину. Вартість одного запиту становить 0,9 грн. Моніторинг відбувається конфіденційно, оскільки не потрібно залучати сторонніх фахівців. «Першу фазу виходу на ринок пройшли успішно. Отримали багато рекомендацій від земельників ринку, завдяки чому якісно допрацювали продукт. Сьогодні ми сміливо виходимо на широкий ринок і готові допомагати всім аграріям стежити за своїм земельним банком», — зазначає засновник сервісу Feodal.online Андрій Дем’янович.

У серпні відбувся ребрендинг сервісу. Раніше користувачі знали його як Аgroanalytics.pro, а вже з серпня офіційна назва сервісу Feodal.online.

«Не так важливо, чи є у вас кілька соток землі, чи кілька сотень тисяч гектарів в обробітку — її треба однаково оберігати і контролювати. Саме тому наша команда придумала доволі амбіційну назву для сервісу — Feodal (раніше відомий як agroanalytics.pro). Назва передає філософію проекту — чітке розуміння того, хто володіє землею і несе за неї відповідальність», — пояснив Михайло Муковоз, засновник агенції аграрних брендів Mukovoz.Design, в якій розробили назву та логотип сервісу.

Про автора

Коментувати