Увага! Шановні перевізники, водії, пасажири, пішоходи та інші учасники дорожнього руху

0

З 12 по 31 серпня 2019 року в Україні проводиться місячник з безпеки дорожнього руху „Увага! Серпень-масові перевезення”.

Основною метою та завданням Комплексу заходів є попередження аварійності, нещасних випадків та пожеж, порушень Правил дорожнього руху, експлуатації автобусів та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту. Посилення державного контролю та нагляду за безпекою при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей з місць оздоровлення і відпочинку.
Для досягнення намічених цілей необхідно:
– забезпечити активну участь колективів підприємств перевізників, громадських організацій в проведенні разом з підрозділами Національної поліції України та Укртрансбезпеки України заходів передбачених місячником з безпеки дорожнього руху „Увага! Серпень-масові перевезення”:
-особливу увагу звернути на дотримання водіями вимог транспортного законодавства, правил перевезення людей, в т.ч. дітей, перевищення встановлених обмежень швидкості, руху через залізничні переїзди, недопущення керування транспортними засобами в стані сп’яніння, забезпечення належного технічного стану транспортних засобів перед виїздом та щоденного медичного огляду водіїв, додержання вимог положення про робочий час і час відпочинку водіїв;
– посилити контроль за технічним станом, екіпіровкою та санітарним станом салонів автобусів, виконання водіями Правил дорожнього руху, перевізниками, автовокзалами, автостанціями Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту;
– не залишати без належної уваги та своєчасного і принципового реагування жодного порушення вимог транспортного законодавства та Правил дорожнього руху, допущених учасниками дорожнього руху.

Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області

Про автора

Коментувати