У кременчуцькій школі звичайні дзвінки замінять на музичні, а на перервах працюватиме діджей

0

Такі нововведення з 1-го вересня з’являться у Кременчуцькому навчально-виховному комплексі №2, повідомила Суспільному директорка закладу Галина Каракуця. Вона каже: це допоможе психологічно розвантажити школярів.

«Ми запланували в нашій школі відкрити шкільне радіо. Буде допомагати створювати  у навчальному закладі емоційно сприятливу обстановку для учнів.  Це, по-перше, ми плануємо змінити звичайні шкільні дзвоники   на мелодійні, на мелодії, які учні самі підберуть. Також ми плануємо залучати наших учнів ( це мабуть будуть старшокласники) до участі у роботі шкільного радіо. У нас будуть редактори, ведучі, діджеї, які будуть створювати шкільні радіопрограми. Будемо на перервах їх використовувати для того, щоб розвантажити емоційно дітей, психологічно розвантажувати», – каже директорка закладу Галина Каракуця.

За словами Галини Каракуці, такий досвід перейняли в одній із харківських гімназій. Цьогоріч Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розповіла директорка, взяв участь у міському  проекті «Громадський бюджет»  і виграв 325 тисяч гривень. До цієї суми і увійшло , серед іншого, створення шкільного радіо. Проект, що навчальний заклад представив як громадський, називається «Інтерактивний  комплекс», повідомила  Галина Каракуця.

Про автора

Коментувати