У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ ПРАЦЮЮТЬ НАД РОЗРОБКОЮ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ МІСТА

0

17 вересня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося чергове робоче засідання за участю органів місцевого самоврядування, фахівців Проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС).

Темою засідання була розробка інвестиційного паспорту міста Горішні Плавні, інформує пресслужба Горішньоплавнівської міської ради.

Проєкт «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) представили Oлександр Ігнатенко – старший експерт з міжвідомчої співпраці та економічного розвитку; Олександр Дудка – консультант Проєкту, Координатор Всеукраїнської мережі фахівців і практиків із регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ; Ірина Дудка – регіональний координатор Проєкту в Полтавській області.

Oлександр Ігнатенко повідомив про діяльність Проекту ПРОМІС у сфері інвестиційного розвитку, окреслив географію Проєкту, досягнення та напрацювання. Поінформував про напрями розвитку інвестицій: запровадження навчальних продуктів із інвестицій, запровадження стандартів залучення та супроводу інвесторів, розробку стратегій та програм залучення інвестицій, створення інвестиційних порталів, розробку інвестиційних паспортів та гідів інвестора, підтримку інвестиційних форумів (конференцій, семінарів, круглих столів).

Олександр Дудка окреслив фактори конкурентоспроможності місцевої громади та інструменти місцевого економічного розвитку, презентував інвестиційний вебпортал Полтавської ОДА для комунікацій з потенційними інвесторами (http://plobl-invest.gov.ua/), розроблений за підтримки Проєкту ПРОМІС. У ході роботи засідання надав актуальні рекомендації присутнім щодо створення брошур «Інвестиційний паспорт м. Горішні Плавні» і «Гід інвестора».

Про автора

Коментувати