Екс-нардепа Жеваго викликають у ДБР для вручення підозри

0

Колишнього депутата Костянтина Жеваго, який кілька разів обирався по 150 округу на Полтавщині, викликали в Державне бюро розслідувань для вручення підозри і проведення допиту.

Повістка опублікована на сайті Генпрокуратури

Жеваго потрібно прибути в ДБР 27 вересня об 11.00. Колишній депутат фігурує в кримінальному провадженні № 62 019 000 000 000 888 від 14 червня 2019 року.

Нагадаємо, що 5 серпня двом топ-менеджерам банку Фінанси і кредит оголосили про підозру. За попередньою версією слідства, вони, перебуваючи у змові з іншими посадовими особами банку, розтратили 2,5 мільярда грн. У ДБР підкреслювали, що перевіряють причетність до цієї схеми нардепа. Про це пише Останній Бастіон.

Як повідомляють у «НВ-бізнес», у грудні 2015 року Нацбанк за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізосіб затвердив постанову № 898 про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ Банк Фінанси та кредит, бенефіціаром якого є виконавчий директор гірничорудної компанії Ferrexpo Костянтин Жеваго. Він залишається власником однойменної фінансово-промислової групи Фінанси та кредит.

Про автора

Коментувати