Андрій Бурдун — «бронзовий» призер чемпіонату України з дзюдо

0

Вихованець міського осередку ОДЮСШ «Олімпійські надії» міста Горішні Плавні Андрій Бурдун успішно виступив на чемпіонаті України з дзюдо, що відбувся з 3 по 4 жовтня у Києві.

Участь у змаганнях узяли близько 400 спортсменів з 22 регіонів України, які виборювали звання чемпіонів у 7 вагових категоріях серед жінок та 7 вагових категоріях серед чоловіків.

За інформацією тренера ОДЮСШ «Олімпійські надії» Олександра Ємченко, на цих змаганнях Андрій Бурдун виборов «бронзову» нагороду чемпіонату. Про це повідомляє ОДЮСШ «Олімпійські надії».

Попри свій зрілий вік, Андрій дуже добре підготувався та гідно виступив. Провів 4 зустрічі з 5-ти, виграв достроково чистою перемогою провівши кидки на іппон. І лише в 1/2 фіналу не зміг дібрати «ключ» до спортсмена з Харкова, але в малому фіналі за 3 місце не залишив шансів борцю з Дніпра, провівши красивий свій коронний кидок «бичок» на іппон та завоював бронзову нагороду і путівку до збірної України.

— Цей чемпіонат виявився дуже цікавим, молодь наступає досвідченим дзюдоїстам «на п’яти» і деякі лідери програли саме молодим, але впертим та наполегливим спортсменам. Він також став головним стартом українського календаря, для визначення складу національної збірної, яка братиме участь у міжнародних турнірах — розповідає Олександр Ємченко.