У Горішніх Плавнях визначили найкращих боксерів України

0

Наприкінці жовтня в ДКіТ Горішніх Плавнів пройшов всеукраїнський чемпіонат з боксу серед студентів 1994-2002 років народження.

В ході десяти боїв кращі боксери країни боролися за кубок України. Ведучий представляв кожного боксера, повідомляючи крім віку і вагової категорії кількість проведених боксером боїв і в скількох з них він став переможцем.

Переможців чемпіонату в різних вагових категоріях нагороджували почесні гості, серед яких були голова правління «Полтавського ГЗК» Віктор Лотоус, заступник міського голови Горішніх Плавнів Олександр Чуприна, президент всеукраїнської Федерації студентського боксу Костянтин Калашников, міський голова Миргорода Сергій Соломаха, віце-президент Федерації студентського боксу Микола Петрянік, суддя міжнародної категорії, директор ДЮСШ № 1 міста Віктор Чірочка.

Переможцем першого бою став Андрій Юхимович з Києва, який воював з Павлом Лейбенко з Черкаської області.

Переможця другого бою — Іллю Власенко із Запорізької області нагороджували Віктор Лотоус і майстер спорту України, боксер, який свого часу перемагав Володимира Кличка, Сергій Антонюк.

Срібна медаль чемпіонату в ході цього бою дісталася Руслану Онищенко з Полтавської області.

Представляючи третю пару боксерів — Павла Павлова (Київська область) і Євгена Овсяннікова з Черкаської області, ведучий акцентував увагу на тому, що обидва — найсильніші спортсмени. Євген — другий номер у збірній України, а Павло — чемпіон України серед молоді. У підсумку, після трьох раундів, переможцем став Євген Овсянніков, який за свою спортивну кар’єру провів 147 поєдинків, здобувши 135 перемог.

Переможці чемпіонату в Горішніх Плавнях битимуться за честь країни в Польщі.

Пряму трансляцію поєдинків Кубка України з боксу серед студентів всі бажаючі могли побачити на Youtube.