Перевантажені фури на дорогах Полтавщини: 156 тисяч євро штрафів

0

Перевантажені вантажівки не полишають дороги Полтавської області. Працівники Укртрансбезпеки постійно ловлять порушників, які їздять подекуди з вагою в 70 тонн.

Друга година дня. Полтавський район. Дорога, у напрямку Опішні. Працівники пересувної лабораторії Укртрансбезпеки зупиняють вантажівки. Почергово за допомогою спеціальних терезів дізнаються масу машин. За хвилину отримуємо результат.

Ці водії не порушують норми.

“В основному перевозять насіння соняшника та кукурудзу. Зі жнив везуть на елеватори, а з них – до портів, і розвозять всією країною. На минулому тижні зафіксували перевантаження в 72 тонни. На перевізника склали штраф на близько восьми тисяч євро”, – зазначив Дмитро Костін, старший державний інспектор Укртрансбезпеки Полтавщини.

Згідно зі статистикою від початку року зважили 8775 вантажівок, із них у 486 виявили порушення. Нарахували штрафів на майже 156 тисяч євро. Сплачено – понад 1 мільйон 150 тис. гривень.

Якщо фура перевантажена на 5-10 відсотків – штраф 8,5 тисяч гривень, якщо на 10-20 відсотків – штраф 17 тисяч гривень, а перевантаження на понад 20 відсотків – штраф 34 тисяч гривень. Кошти йдуть до державного дорожнього фонду.

За інформацією poltavske.tv

Про автора

Коментувати