Учасникам АТО/ООС

0

Збільшили обсяг видатків на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення сім’ям учасників АТО/ООС.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 року № 1081-р «Про перерозподіл та розподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2019 рік».

Області збільшено обсяг видатків на суму 0,6 мільйонів гривень за програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»”, та які потребують поліпшення житлових умов».

На засіданні Комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких пільгових категорій осіб, а також членів їхніх сімей, яке відбулося в обласній державній адміністрації, розглянуто питання розподілу виділених області коштів. В межах доведеного обсягу фінансування на виплату грошової компенсації, враховуючи черговість взяття на квартирний облік сімей вказаних категорій, яким призначено грошову компенсацію, відповідно до діючих нормативних актів, кошти будуть спрямовані на забезпечення житлом сім’ї загиблого учасника АТО/ООС.

Всього у 2019 році в рамках державних програм, спрямованих на забезпечення житлом окремих пільгових категорій громадян, які відповідно до Закону України ,,Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” мають право на позачергове забезпечення житлом, області виділено 21,3 млн. грн., за рахунок яких здійснено виплату грошової компенсації на придбання житла 28 сім’ям, в тому числі 2 сім’ям загиблого учасника АТО/ООС, 16 сім’ям осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи з числа учасників АТО/ООС, 8 сім’ям осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, 2 сім’ям внутрішньо переміщених осіб з числа учасників АТО/ООС.

За період із 2015 по 2019 роки за рахунок коштів, виділених області на реалізацію державних програм в сумі 101,2 млн. грн., поліпшили житлові умови 146 сімей вказаних пільгових категорій громадян.

Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації

Про автора

Коментувати