Заволодів музичною колонкою та отримав випробувальний строк

0

Днями Автозаводський районний суд Кременчука  у відкритому підготовчому судовому засіданні розглянув справу за  ст. 187 (Розбій) ч.1 Кримінального кодексу України.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень.

Раніше не судимий уродженець с. Солошине, Кобеляцького району 7 червня 2019 року приблизно о 3.30 неподалік від нічного клубу «City Club», що у місті Горішні Плавні вчинив напад на потерпілого. Він вдарив потерпілого один раз рукою стиснутою в кулак в передню частину голови та приблизно п`ять – сім ударів руками стиснутими в кулак в задню частину голови.

Внаслідок чого спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді, синця на нижній повіці правого ока та рани верхньої губи зліва, які відповідно до висновку відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров`я, після чого заволодів музичною колонкою марки «Divoom», вартістю 1 тис 761 грн 40 коп.

Суд затвердити угоду про визнання винуватості від 23 липня 2019 року між прокурором Горішньоплавнівського відділу Кременчуцької місцевої прокуратури Полтавської області та підозрювани.

Обвинувачуваному призначили узгоджене сторонами покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі.

Від призначеного судом покарання звільнили з випробувальним строком на 1 рік 6 місяців.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня проголошення вироку шляхом подачі апеляційної скарги через Автозаводський  районний суд м. Кременчука   засудженим, його  захисником , з підстав, передбачених п. 1 ч. 4 ст. 394 КПК України, а прокурором виключно з підстав, передбачених п. 2 ч. 4 ст. 394 КПК України.

Про автора

Коментувати