Квадроцикл для прибирання снігу не міф.

0

Пам’ятаєте про квадроцикл придбаний у 2019 році для СпецЕко!?

Нічого не було чутно про даний спецзасіб, окрім пари статей про те що його придбали і передали у користування комунальної служби.

«Квдроцикл можна буде використовувати для вирішення 2-х основних завдань. У теплу пору року – для гасіння лісових пожеж в важкопрохідних місцях (для цього після незначного дооснащення його обладнають 100-літровою ємністю для води). В зимовий період на нього встановлять відвал для розчищення внутрішньоквартальних проїздів та пішохідних доріжок від снігу»

Повідомляли «Новини Полтавщини»

У редакції Прозорий Погляд ми згадали про квадроцикл та вирішили навідатися до СпецЕко аби дізнатися деталі .

Дійсно транспорт оснастили відвалом для снігу ще у грудні минулого року і заявили що спецзасіб готовий до виконання робіт у разі раптового похолодання і снігопаду.

На цьому все. Завести і продемонструвати робочий стан пан Карацюба відмовився, аргументуючи це тим, що акумулятор зняли та перенесли у приміщення.

З приводу гасіння лісових пожеж і обладнання ємністю для води ми також отримали роз’яснення, що технічно неможливо встановити 100-літрову бочку, а питання с приводу пожеж буде вирішено наступним чином, квадроцикл на літній період буде передано до лісничого господарства і вже лісничі «озброївшись» рюкзаком для пожежогасіння будуть виконувати дану функцію.

У підсумку сподіваймося що природа в цю зиму подарує нам снігопад і ми все таки побачимо даний спецзасіб у дії за допомогою якого зможемо нормально пересуватись по тротуарах міста.

Про автора

Коментувати